fbpx
×

Selülit Tedavisi

İnişli çıkışlı, topaklıdan Pürüzsüz & Seksi’ye…

Selülit, cildin portakal dokusuna benzeme halidir. İnişli çıkışlı, soluk ve topaklı bir görünüme sahip olduğu bir durumdur. Genellikle kalçaları ve uylukları etkiler, ancak diğer bölgelerde de oluşabilir. Selülit, yağ birikintileri cildin altındaki bağ dokusundan geçerken oluşur. Herkesi farklı şekil ve boyutta etkileyebilir.

Önerimiz

Dermapen Inject

Dermapen Inject

DermapenInject’i kullanarak, Selülit için Dermapen Microneedling ile birlikte karboksi işlemlerini enjekte edin – Dermapen yeni teknolojik cihazı ile yeniden şekillendirme ve selülit görünümünün azaltılması için Dermapen Inject’i yarattı. Gençleştirici Fraksiyonel mikro kanallar, yeni kollajen üretimini ve dağıtımını yaparken, Dermapen Inject’in Co2 karboksiterapisi, cilt gevşekliğini yok eder ve ödemi azaltır. Bu kombinasyon tedavileri, sağlıklı, daha kalın ve daha sıkı bir cilt oluşturmak için işe yarar. Cilt ne kadar kalın olursa, cildin daha pürüzsüz ve çok daha eşit olacağını ve selülit görünümünü azaltacağını fark edeceksiniz.

DP Dermaceuticals

Doğru cilt bakım ürünlerini seçmek, sonuçlarınızı iyileştirir ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Kliniğiniz tedavinize yardımcı olması için aşağıdaki ürünleri önermelidir:

3D Sculputred Mask

3d Sculputred Mask

Daha güçlü ve daha esnek bir cilt hissi için güçlü nemlendirme ve iyileştirici onarım sağlayan yenilikçi bez maske.

Retinal Active

Retinal Active

Yoğun bir A vitamini infüzyonu olan bu güçlü bileşen kombinasyonu onarım ve gençleştirme özelliklerini ve yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

Cover Recover

Cover Recover

Üstün soğutma, nemlendirme ve iyileştirme özellikleri sağlamak için en son teknolojiyi kullanan nefes alan SPF30 korumalı bir kamuflaj.

Antioxidant Cocktail

Antioxidant Cocktail

Bu güçlü bileşenlerin kombinasyonu, onarım ve gençleştirme özellikleriyle, yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

× WhatsApp Destek