fbpx
×

Pigment Tedavisi

Pigmentasyon Silgisi

Hiperpigmentasyon, içimizdeki fiziksel faktörlerden ve / veya hormonal değişikliklerden, güneşe maruz kalma, cilt tipi, travma ve cildin doğal yaşlanma sürecini içerebilecek dış etkenlerden ortaya çıkan renk bozulmalarıdır. Düzensiz cilt tonu, kararma, yaşlılık lekeleri veya çillenme olarak ortaya çıkan pigmentasyon, fazla melanin (cilt pigmenti) uyarıldığında meydana gelir. Yüzey pigmentasyonu (Epidermal veya Yüzeysel) genellikle daha açık ten tonlarını etkiler ve genellikle güneşin verdiği zarar ile oluşur; Güneş lekeleri, Yaşlılık lekeleri, Çiller. Derin Pigmentasyon (Dermal), travmalar, ilaçlar ve hormonal faktörlerden kaynaklanabilir. Pigmentli akne skarları, Birthmarks, Chloasma / Melasma ile kendini gösterir.

Önerimiz

Dermapen 4

Dermapen 4

Dermapen Tedavileri, özellikle lazer tedavilerinin güvenli seçenek olamayacağı koyu ten renkleri üzerinde hiperpigmentasyon tedavisi için oldukça etkilidir (daha fazla pigmentasyon riski nedeniyle). Tedavi, cildin içine saniyede 1.920 fraksiyonelmikrokanalaçılmasıyla dengeyi sağlarken, hücresel işlevi normalleştirir. Melanositler (pigment üreten hücreler) doğrudan hedeflendiklerinde, onarım ve düzeltici bir işlem olarak cildin düzgün bir tonda görünmesini sağlar.

Dermapen 4 Sonuçlar

Pigment Tedavisi
Pigment Tedavisi
Pigment Tedavisi
Pigment Tedavisi

DP Dermaceuticals

Doğru cilt bakım ürünlerini seçmek, sonuçlarınızı iyileştirir ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Kliniğiniz tedavinize yardımcı olması için aşağıdaki ürünleri önermelidir:

3D Sculputred Mask

3D Sculputred Mask

Daha güçlü ve daha esnek bir cilt hissi için güçlü nemlendirme ve iyileştirici onarım sağlayan yenilikçi bez maske.

Retinal Active

Retinal Active

Yoğun bir A vitamini infüzyonu olan bu güçlü bileşen kombinasyonu onarım ve gençleştirme özelliklerini ve yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

Cover Recover

Cover Recover

Üstün soğutma, nemlendirme ve iyileştirme özellikleri sağlamak için en son teknolojiyi kullanan nefes alan SPF30 korumalı bir kamuflaj.

Antioxidant Cocktail

Antioxidant Cocktail

Bu güçlü bileşenlerin kombinasyonu, onarım ve gençleştirme özellikleriyle, yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

× WhatsApp Destek