fbpx
×

İstenmeyen Dövmeler

Dövmeler Sonsuza Kadar Kaderiniz Değil, Şayet Dermapen Varsa!

Her türlü dövme, dövme parçaları, değiştirilmek istenen resimler için bir alanın temizlenmesi, önceki koyu bir renk örtüsünün gizlenmesi veya kaşların ya da dudak rengi dövmelerin yeniden şekillendirilmesi dahil olmak üzere her türlü dövmeyi siler. Tattoff Teknolojisine sahip DermapenInfuse, Hem Dermapen 3 hem de Dermapen 4 cihazları ile adapte olabilir. Sadece profesyoneller tarafından yapılan tedavilerde kullanılır.

Dermapen TattOff™ tüm renkleri çıkartır. Çoğu cilt tipinde etkilidir ve hızlı, güvenli ve ekonomik olup, büyük oranda ağrısızdır. Tattoff teknolojisine sahip Dermapen Infuse, hem Dermapen 3 hem de Dermapen 4 cihazlarıyla yalnızca profesyonel tedavilerde uyarlanabilir.

Özel bir laktik asit olan “Tattoff Aktivatör”, istenmeyen mürekkep birikintilerinin derinliğine yavaşça verilir. Sonrasında ortaya çıkan mikro-travma, dövme pigmentini fiziksel olarak çeken bir kabuk yaratır ve rejeneratif bir tepkiye neden olur. Kabuklanma döküldüğünde, istenmeyen renk de yok olur.

Dermapen Tattoff prosedür teknikleriyle hasta bakımı ve güvenliği artırılmıştır.

Tattoff Teknolojisine sahip Dermapenİnfüzyonu hem Dermapen 3 hem de Dermapen 4 cihazlarına yalnızca profesyonel tedavilerde uyarlanabilir.

Kaş dövmesi, dudak dövmesi vb. kozmetik uygulamalarda, hem profesyonel hem de amatör dövmelerin kalıcı olarak çıkarılması için uygundur. Tattoff Teknolojisine sahip DermapenInfuse, yalnızca profesyonel tedaviler için hem Dermapen 3 hem de Dermapen 4 cihazlarıyla uyarlanabilir.

Tattoff Teknolojisine sahip Dermapenİnfüzyonu hem Dermapen 3 hem de Dermapen 4 cihazlarına yalnızca profesyonel tedavilerde uyarlanabilir.

Önerimiz

Dermapen Infuse

Dermapen Infuse

Dermapen TattOff™ tedavileri, sertifikalandırılmış personel tarafından, doğru tekniklerindoğru uygulanması, bakım protokollerinin doğru uygulanmasıyla sadece önde gelen Hastaneler, Tıp Merkezleri, Kozmetik Salonları ve MediSpa’larında mevcuttur.

× WhatsApp Destek