fbpx
×

İnce Çizgiler ve Kırışıklıklar

Milyonlarca Kez Tekrarlanmış… Yaşlanma belirtilerinin azaltılması

Yaşlandıkça, özellikle yüzümüzde mimiklerimiz kaynaklı ifade çizgileri ortaya çıkarak yaşlanma belirtileri göstermeye başlarız. Kirlilik ve yaşam tarzı alışkanlıkları da elbette cildimize zarar verenler arasında.

Cildimiz farklı şekillerde yaşlanma belirtileri gösterir, ancak en yaygın alanlar genellikle:

Karga Ayakları / Kahkaha Çizgileri
Bu durum genellikle kırışıklıkların ve ince çizgilerin ilk baş gösterdiği yerdir. Küçük kırışıklıklar, yıllarca, gülme ve yoğunlaşma neticesinde ilerleyerek yerleşir ve iyice dışarı doğru oluşarak yayılırlar.

Dudak Hatları
Dudakların etrafındaki hassas bölgeler, zamanla ifade çizgileri oluşturur, yurtdışında buna “çirkin ruj” “kanama” ismi verilirken, bu durum gülüş çizgileriniz etrafında eşit olmayan kontürlere neden olur. Genellikle dudakların etrafındaki bu ince ve dikey çizgiler, sigara içmeseniz bile “sigara içenlerin dudak kenarlarında oluşan çizgiler” gibi görünür ve yer ederler.

Çok Derin İfade Çizgileri
Tedavi görmeyen ince çizgiler ve kırışıklıklar, alnınızdaki “kaş çatma çizgileri” gibi daha derin ifade çizgileri halinde gelişir (Glabellar çizgileri olarak bilinir).

Cilt Sarkması
Doğal yaş süreci, serbest radikal hasarı ve aktif olarak yapılmayan cilt bakımı sarkık ciltlere neden olabilir – boyun ve dekolte gibi sık sık ihmal edilen alanlar, kulakları çevreleyen cilt dokusu, ellerin üst tarafı, boyun / saç çizgisi arkası sık sık sarkan yerler olarak, yaşlanan cilt bölgeleri olarak anlatılır.

Düzensiz Cilt Tonu
Doğal bir yaşlanma belirtisi olan cildin düzensiz bir şekilde renklenmesi, özellikle cildini sürekli olarak bu tür elementlere açık, maruz bırakanlar için dengesiz bir cilt tonu ortaya çıkartır.Cildinde güneş hasarı ve pigmentasyon sorunu olanlar, Dermapen’in mikro-iğneleme bakım işlemlerinden geçmek isteyenler için HI-TECH bakım kalemi ile bir önceliktir.

Derimizin kendini yenileme süreci yaş aldıkça yavaşlar ve bu nedenle Dermapen tedavileri yaşlanma sürecine karşı savaşmak için güvenli ve doğal bir alternatiftir.

Klinik Dermapen Tedavileri, diğer kombinasyon tedavileriyle birlikte şaşıracağınız sonuçlar verebilir.

Dahası, Dermapen tedavileri süreci, doğal olarak içeriden dışarıya doğru vücudun tepkisi ile çalışmaktadır. Dermapen’inMicroneedling işlemlerinin yarattığı yüksekkolajen ve elastin üretimi ve yine Dermapen’in kozmetik ürünleri ile takviyeleyerek, vücudun doğal yara iyileştirmesi sayesinde sonuçlar mükemmelleşir.

Önerimiz

Dermapen 4

Dermapen 4

Dermapen tedavileri henüz ihtiyaç başlamamışken veya ince çizgiler henüz başlarken uygulanmalıdır. Öncesi ve sonrası farkını anlayabilmek içinse 2-3 tedavi gerekmektedir.

En iyi sonuçlara ulaşmak içinse, yine dünyanın ilk mikro-iğneleme prosedürleri için tasarlanmış olanmeso-infüzyon cilt bakımı serisi olan, Dermapen’inDpDermaceuticals  ürünleriniöneriyoruz. Bu aktif meso-glidekombinasyonlar, cilde yapılan iğneleme prosedürleri sırasında, cilde güvenli bir şekilde uygulanması üzere üretilmiş, dünya çapındaki binlerce profesyonel uygulayıcı tarafından onaylanan protokollerdir.

Dermapen 4 Sonuçlar

Yaş Alma Güneş Hasarı
Yaş Alma Güneş Hasarı

DP Dermaceuticals (Yaşlanma Karşıtı Temel Kullanım Kiti)

Doğru cilt bakım ürünlerini seçmek, sonuçlarınızı daha da iyileşmesini ve hedeflerinize daha ulaşmanıza yardımcı olur. Kliniğiniz, tedavinize yardımcı olması için aşağıdaki ürünleri güvenle önermelidir:

DP Dermaceuticals Anti-Ageing Essentials Kit

DP Dermaceuticals Anti-Ageing Essentials Kit

Doğru cilt bakım ürünlerini seçmek, sonuçlarınızı daha da iyileşmesini ve hedeflerinize daha ulaşmanıza yardımcı olur. Kliniğiniz, tedavinize yardımcı olması için aşağıdaki ürünleri güvenle önermelidir:

Pre/Post Rejuv Protocol Kit

Pre/Post Rejuv Protocol Kit

Bu özel ev bakım protokolü kitleri, Dermapen Microneedling prosedürleriyle birleştirildiğinde en iyi sonuçları sağlamak için yardımcıdır.

3D Sculputred Mask

3D Sculputred Mask

Daha güçlü ve daha esnek bir cilt hissi için güçlü nemlendirme ve iyileştirici onarım sağlayan yenilikçi bez maske.

Retinal Active

Retinal Active

Yoğun bir A vitamini infüzyonu olan bu güçlü bileşen kombinasyonu, onarım ve gençleştirme özelliklerini ve yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

× WhatsApp Destek