fbpx
×

Gözenek Daraltma

Dermapen İle Yüzünüzdeki Genişlemiş Gözeneklerden Kusursuzca Kurtulun

Tıbbi bir durum olmasa da, genişlemiş gözenekler çok sayıda insan için kozmetik bir endişe kaynağıdır. Büyüyen veya “açık” gözenekler, cilt yüzeyinde dengesiz bir doku yaratabilir ve aynı zamanda makyajın uygulanmasını da dengesiz bir görüntüye sokar. Büyümüş gözenekler genellikle burun, yanaklar ve çene bölgelerinde daha belirgindir.Akne’den veya siyah nokta gibi problemli cilt koşullarından muzdarip olanlar arasında daha da yaygındır.

Önerimiz

Dermapen 4

Dermapen 4

Dermapen Micro Needling tedavileri, genişlemiş gözeneklerin azaltılmasında da etkili ve güvenli bir yöntemdir. Cildin kendi doğal yara iyileşme tepkisi aktive olur, yeni kollajen üretir ve dağıtır. Genişlemiş olan gözeneklerin görünümünü dolgunlaştırır ve sıkılaştırır ve onları daha küçük hale getirir.

DP Dermaceuticals

Doğru cilt bakım ürünlerini seçmek, sonuçlarınızı iyileştirir ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Kliniğiniz tedavinize yardımcı olması için aşağıdaki ürünleri önermelidir:

3d Sculputred Mask

3D Sculputred Mask

Daha güçlü ve daha esnek bir cilt hissi için güçlü nemlendirme ve iyileştirici onarım sağlayan yenilikçi bez maske.

Retinal Active

Retinal Active

Yoğun bir A vitamini infüzyonu olan bu güçlü bileşen kombinasyonu onarım ve gençleştirme özelliklerini ve yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

Cover Recover

Cover Recover

Üstün soğutma, nemlendirme ve iyileştirme özellikleri sağlamak için en son teknolojiyi kullanan nefes alan SPF30 korumalı bir kamuflaj.

Antioxidant Cocktail

Antioxidant Cocktail

Bu güçlü bileşenlerin kombinasyonu, onarım ve gençleştirme özellikleriyle, yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

× WhatsApp Destek