fbpx
×

Dp Dermaceuticals

Dp Dermaceuticals
Sonuçları Kusursuzlaştır – Microneedling işlemlerinin değişmezleri…

DermapenWorld, dünyanın ilk Meso-Infusion cilt bakım serisini yarattı. DP Dermaceuticals ürünleri, iğneleme prosedürlerini yerine getirirken kullanılmak üzere özel olarak geliştirilen tek üründür. Aktif Meso-Glide kombinasyonları ve dünyadaki binlerce uygulayıcı tarafından, Herhangi bir yan etkisi olmayan, güvenli, aktif bileşen infüzyonu için her türlü cilt yapısında onaylanmış protokol sonuçlarına sahiptir. DP Dermaceuticals ayrıca hasta tarafından evde bakım ürünü olarak da kullanılabilir. Cilt iğneleme uygulamaları için kullanılan aktif Meso-Glides’a ek olarak, ürün gamında, ayrıca işlem öncesi ve sonrası ve günlük bakım için temizleyici, eksfoliyan, nemlendirici, maske ve Cover Recover isimli SPF30 güneş koruması içerir.

Özel protokol paketleri, Dermapen cilt iğneleme prosedürleriyle birleştirildiğinde en iyi sonuçları sağlamak üzere, yapılan işlemlerin ara zamanlarında da mutlak kullanılmalıdır.

DP Dermaceuticals

Doğru cilt bakım ürünlerini seçmek, sonuçlarınızı iyileştirir ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Kliniğiniz tedavinize yardımcı olması için aşağıdaki ürünleri önermelidir:

Tri-Phase Cleanser

Tri-Phase Cleanser

Cilde masaj yapıldığında bir balsamdan bir jele dönüşen ardından su eklendiğinde süte dönüşen devrim yaratan bir yüz temizleyici.

Clr Foam Cleanser (Köpük Temizleyici)

Clr Foam Cleanser (Köpük Temizleyici)

Sorunlu ciltler için idealdir. Büyüyen veya tıkanan gözeneklerin görünümünü ve aşırı yağlanma özelliğini azaltır.

Micro Derm Exfoliant

Micro Derm Exfoliant

Çok yönlü bir temizleyici ve eksfoliyan bir arada. Yenilenmiş ve sağlıklı görünen bir cilt ortaya çıkarmak üzere yüzü hızla arındırarak temizler.

Cliniprep

Cliniprep

Cliniprep, piyasadaki mevcut tıbbi cilt dezenfektanları ve işlem öncesi temizleyiciler karşısında önemli faydalar sunan ve çığır açan bir teknolojidir.

Antioxidant Cocktail

Antioxidant Cocktail

Bu güçlü bileşenlerin kombinasyonu, onarım ve gençleştirme özellikleriyle, yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

Hyla Active

Hyla Active

Derin nemlendirme, rahatlık ve onarım hissi veren, yoğun bir nem infüzyonu yaratır. Hyla Active, görünür kızarıklık ve enflamasyon görünümünü azaltıp dağıtırken…

Vitamin Rich Repair

Vitamin Rich Repair

Yoğun onarım ve cilt yapısını destekleyen, nemlendirmeyi artıran ‘olması gereken’ ve yeni bir çözüm. Hassas ciltleri gözle görülür şekilde güçlendirir.

Retinal Active

Retinal Active

Yoğun bir A vitamini infüzyonu olan bu güçlü bileşen kombinasyonu onarım ve gençleştirme özelliklerini ve yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

Brite Lite

Brite Lite

Brite Lite, fazla pigment oluşumunu engelleyen çok yönlü bir düzelticidir. Yaşlılık lekeleri, melazma (kahverengi lekeler), akne ve düzensiz cilt tonu görünümünü azaltır.

Ssscar Skar

Ssscar Skar

Bilimsel olarak formüle edilmiş bu ürün, daha hızlı iyileşmeye yardımcı olmak, kızarıklık ve renk solması görünümünü azaltmak için bozulmuş cildi ve mevcut izleri tedavi eder.

Hyla Active 3d Sculptured Mask (Face And Upper Neck)

Hyla Active 3d Sculptured Mask (Face And Upper Neck) 5’li Paket

3D Şekillendirici, yüz hatlarına, çene çizgisine ve boynun çevresine mükemmel bir şekilde oturacak şekilde ve kulaklara takılan yenilikçi halkalarla birlikte…

Hyla Active Neck & Décolleté Sculptured Mask

Hyla Active Neck & Décolleté Sculptured Mask 5’li Paket

Yaşlanma karşıtı tedaviler yüzünüzde durmamalıdır. Dp Dermaceuticals Hyla Active Neck & Décolleté Sculptured Mask, daha genç ve daha sıkı görünen büstünüzü…

Hyla Active Hand Pampering Mask

Hyla Active Hand Pampering Mask (5’li Paket)

Temel Yararları: Eller genellikle yaşlanmanın ve geçmişin hikayesini anlatan uzuvlarımızdır. Bu el maskeleri sıradan bildiğiniz bir maskeler değildir.

Brite Lite 3d Sculptured Mask

Brite Lite 3d Sculptured Mask (5’li Paket)

Daha güçlü ve daha esnek bir cilt hissi için güçlü nemlendirme ve iyileştirici onarım sağlayan yenilikçi bez maske.

Skin Veneer

Skin Veneer

Skin Veneer Cildi sert çevre koşullarına karşı korurken, kuru ve çok kuru ciltler için yoğun nemlendirme sağlamak için Skin Veneer geliştirilmiştir.

Clr Lotion

Clr Lotion

Bu düzeltici losyon, cildi nemlendiren, yağlanmayı kontrol ederek dengeleyen ve gelecekteki kırışma potansiyelini azaltan, problemli cildin görünümünü…

× WhatsApp Destek