fbpx
×

Cover Recover

Cover Recover

FAYDALARI

Adı her şeyi söylüyor…
Üstün soğutma, nemlendirme ve iyileştirme özellikleri sağlamak için en son teknolojiyi kullanan, nefes alabilen, SPF30 güneş korumalı, ilaçlı temel kamuflaj. Her ne kadar Cover Recover geri kazanmaya, soğutmaya, cildin sakinleşmesine yardımcı olmak ve Dermapen Tedavileri gibi post-prosedürler için PAZARLIKSIZ bir tasarım olarak üretilmesine rağmen, hem uyarıcı yaşlanma karşıtı etkileri ve hafif nefes alabilirlik içeriği bu ürünü “FAVORİ” haline getirmiştir. Bu SPF’li ürün, her gün kullanıma uygundur. Bu şaşırtıcı ürünün bağımlısı olacaksınız; Cover Recover’ın ana bileşenleri ve bazı temel Faydalarının bazılarını keşfedin, bir makyaj malzemesinden çok daha fazlası olduğunu anlayacaksınız.

Tüm ciltlerde ve cilt tiplerinde; yaşlanmış, pigment problemi olan, kuru, problemli, iğneleme işlemi sonrası ve her gün kullanımda SPF’li ve medikal yapısıyla uygundur.

KULLANIM METODU

Cilt gençleştirme tedavilerinin hemen akabinde, yüzün her bölümüne küçük bir miktar uygulayın ve kusursuz bir örtü elde edilinceye kadar yüzün her yerine hafifçe dağıtın. Ev bakım ürünü olarak, cildi temizledikten sonra, yüzün her bölgesine az miktarda uygulayın ve tüm yüze hafifçe yayın. Gözlere temasından kaçının. Güneşten Korunma ve kullanımı için önlem önerileri: Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce uygulayın. Her 2 saatte bir veya yüzdükten, havluyla kuruduktan sonra tekrar uygulayın. Güneşe uzun süre maruz kalmaktan kaçınılmalıdır. Özellikle 10 – 2 arası. Uzun kollu tişört, şapka ve güneş gözlüğü gibi uygun giysiler giyilmelidir. 6 ayın altındaki çocuklardaki kullanımı için, bir doktora
sorulması gerekir.

KLİNİK KULLANIM

Tedavi Öncesi
Fondöteninizi değiştirip, yerine, günlük olarak nefes alabilen SPF’yi kullanmaya başlayın.

Tedavi Esnasında
Dermapen veya gençleştirme tedavilerinden hemen sonra temiz ve kuru cilde, güneş UVA / UVB
ışınları dahil serbest radikal hasarına karşı koruyucu bir tabaka olarak uygulayın.

Tedavi Sonrası
5 gün sonra kullanmaya devam etmek için gerekli Dermapen protokollerini ve gençleşme tedavilerini uygulamanız gerekmektedir.

ÖNEMLİ BİLEŞENLER

SPF: Titanyum Dioksit
Güneş ışınları ve serbest radikal korumasını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış, komedojenik olmayan, mineral türevi, geniş spektrumlu bir güneş koruyucu. Fiziksel güneşten koruyucu olarak, titanyum dioksit birçok kimyasal emici gibi alerjiye neden olmaz. Çinko oksit Komedojenik olmayan, mineral kaynaklı, geniş spektrumlu güneş koruyucu. Fiziksel güneşten koruyucu olarak çinko oksit birçok kimyasal emici gibi alerjiye neden olmaz. çinko kolajen ve elastin entezinde olağanüstüdür, yara iyileşmesini arttırır.

Sağlık: Vitaminler ve Antioksidanlar
A, C, E, Pyrus Malus (Elma) Meyve Özü, Vitis Vinifera (Üzüm) Çekirdeği Özü, Beta Karoten.

Yaşlanma Karşıtı: Bakır peptitler
Yenilenmiş kollajen üretimini teşvik etmek için yaşlı hücreleri canlandırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Cilt, artan hacim ve sıkılık ile gözle görülür bir şekilde toparlanır. Nemlendirici ve Besleyici: Hylafuse Kompleksi Maksimum nemlendirme ve nemi deri altına vermek, uzun süreli rahatlık ağlamak için cilt tarafından kolayca emilen, üç ağırlıklı bir Hyaluronik Asit kompleksi.

Hidrolize Bitkisel Protein
İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu dokuz başlıca amino asitin tamamının ciltte kalmasını sağlamak üzere, epidermis’deki yapının oluşmasını sağlayan ve epidermal su tutmak üzere doğal nem faktörü bloklarını oluşturan çok sayıda esansiyel amino asit içermektedir.

Fosfolipitler
Bloklama Fonksiyonunu Artırırken, Sızdırmazlık ve Rahatsızlık hissini azaltır.

Proline
Doğal Olarak Kolajen ve Doğal Nem Faktöründe Bulunan Bir Amino Asittir.

Jojoba Esterleri
Etkili bir koruyucudur. Jojoba esterleri cilt rahatlığını arttırır ve gerginlik hissini azaltır.

Silikonlar
Silicone’in hem suyu (su yalıtım maddesi olarak) itme kabiliyetiyle, hem de cilt nemini tutarak ve su kaybını önleyerek bir blokaj sağlar. Silikonun diğer bir özelliği nefes alabilen ikinci cilt oluşturma kabiliyetidir. Bu, hızlı cilt korumasını ve onarımını sağlamak için silikon hastanelerde yanık ve cerrahi ünitelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, silikon ciltte suyu gayet verimli hapsettiğinden, travmalar sonrası onarım sürecinde elastikiyet, esneklik sağlayarak skar dokusu oluşumunu da önler. Yağların aksine, silikon cilt içindeki ısıyı yakalayamaz. Bu durum, lazer, IPL, cilt iğneleme, radyo frekans ve cerrahi prosedür sonralarında,ameliyat sonrası çözümler için mükemmel bir topikal kremdir. Bu, ayrıca derinin 1., 2 veya 3 derece yanıklarda, korunmasında ve kapatılmasında silikonun güvenle kullanılabileceği anlamına gelir. Komedojenik ve tahriş edici değildir. Cover Recover’da kullanılan silikonlar cilt üzerinde pürüzsüzce kayma sağlarken, aktif maddeleri cilde verirken, travmatize olmuş cildi soğutup ve tamir ederken, sağlıklı nefes alabilen ikinci bir cilt oluşturmak için tasarlanmıştır.

Probiyotikler: Saccharomyces Lysate Ekstresi
Antioksidanlar açısından zengin bir probiyotik olup, içindeki maya bileşiği sayesinde, iltihabı azaltır, kötü bakterilere karşı koruma sağlar, bağışıklık ve direnci arttırır.

Nane yağı
(Mentha Miperita) – Antioksidan polifenoller ve flavonoidler bakımından zengin aromatik esansiyel yağ, serinletici ve ferahlatıcı bir his yaratır. Nane yağı antibakteriyel ve antiseptik özelliklere sahiptir.

× WhatsApp Destek