fbpx
×

Çatlak Tedavisi

Selülite Çare Yeniden Yazıldı…Hiperpigmentasyon, içimizdeki fiziksel faktörlerden ve / veya hormonal değişikliklerden, güneşe maruz kalma, cilt tipi, travma ve cildin doğal yaşlanma sürecini içerebilecek dış etkenlerden ortaya çıkan renk bozulmalarıdır. Düzensiz cilt tonu, kararma, yaşlılık lekeleri veya çillenme olarak ortaya çıkan pigmentasyon, fazla melanin (cilt pigmenti) uyarıldığında meydana gelir. Yüzey pigmentasyonu (Epidermal veya Yüzeysel) genellikle daha açık ten tonlarını etkiler ve genellikle güneşin verdiği zarar ile oluşur; Güneş lekeleri, Yaşlılık lekeleri, Çiller. Derin Pigmentasyon (Dermal), travmalar, ilaçlar ve hormonal faktörlerden kaynaklanabilir. Pigmentli akne skarları, Birthmarks, Chloasma / Melasma ile kendini gösterir.

Önerimiz

Dermapen 4

Dermapen 4

Birçok Uygulayıcı ve Hasta, Dermapen Tedavilerinin Stretch Marks (Çatlak) tedavisi için diğer geleneksel yöntemlerden (örneğin, Lazer veya yüzeysel kremler) çok daha etkili olduğunu iddia etmektedir. Dermapen işlemi, çatlakları aşamalı olarak yeniden şekillendirecek, yeni kollajen üretimini ve dağıtımını sağlayarak bu görünümünü büyük ölçüde azaltacaktır.

DP Dermaceuticals

Doğru cilt bakım ürünlerini seçmek, sonuçlarınızı iyileştirir ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Kliniğiniz tedavinize yardımcı olması için aşağıdaki ürünleri önermelidir:

3D Sculputred Mask

3D Sculputred Mask

 

Daha güçlü ve daha esnek bir cilt hissi için güçlü nemlendirme ve iyileştirici onarım sağlayan yenilikçi bez maske.

Retinal Active

Retinal Active

 

Yoğun bir A vitamini infüzyonu olan bu güçlü bileşen kombinasyonu onarım ve gençleştirme özelliklerini ve yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

Cover Recover

Cover Recover

 

Üstün soğutma, nemlendirme ve iyileştirme özellikleri sağlamak için en son teknolojiyi kullanan nefes alan SPF30 korumalı bir kamuflaj.

Antioxidant Cocktail

Antioxidant Cocktail

 

Bu güçlü bileşenlerin kombinasyonu, onarım ve gençleştirme özellikleriyle, yaşlanma karşıtı anti-oksidanları içerir.

× WhatsApp Destek